Zahtevana stran ne obstaja
Iskalni niz:
Fotogalerija - šport
ŠPF, šolsko tekmovanje 28.3.2019
Na šolskem tekmovanju Šolski plesni festival je 28. 3. 2019 nastopilo okoli 100 učencev od 1. do 9. razreda. Učenci, ki so se uvrstili v finale, bodo OŠ Hruševec Šentjur zastopali na medobčinskem tekmovanju, ki bo 4. 4. 2019, ob 11.00 v telovadnici naše šole.
Finalisti Solo A (1. - 3. razred) | Finalisti Solo B (4. - 6. razred) |
- Neja Horvat, 2. a - Lina Oset, 2. a - Lina Rezar, 2. a - Don... |
Fotogalerija - šport
ŠPF, šolsko tekmovanje 28.3.2019
Na šolskem tekmovanju Šolski plesni festival je 28. 3. 2019 nastopilo okoli 100 učencev od 1. do 9. razreda. Učenci, ki so se uvrstili v finale, bodo OŠ Hruševec Šentjur zastopali na medobčinskem tekmovanju, ki bo 4. 4. 2019, ob 11.00 v telovadnici naše šole.
Finalisti Solo A (1. - 3. razred) | Finalisti Solo B (4. - 6. razred) |
- Neja Horvat, 2. a - Lina Oset, 2. a - Lina Rezar, 2. a - Don... |
Fotogalerija - šport
Košarka st. Ž, medobčinsko tekmovanje 25.10.2019
Učenke OŠ Hruševec Šentjur so na medobčinskem tekmovanju v košarki za starejše učenke, letnik 2005 in mlajše, v petek, 25. 10. 2019, osvojile 2. mesto in se uvrstile na področno tekmovanje. Medobčinske prvakinje so učenke OŠ Franja Malgaja Šentjur.
Šolo so zastopale Maruša Grubelnik, Ema Kladnik, Sara Pušnik in Klea Testaniere iz 7. a; Eva Deželak, Nika Keše, Ines Kovač in Julija Murk Hebar iz 7. b; Sanja Malinovsky iz 8. a in Alja Brumec Rataj, Aleksandra Poljšak Čander, Lara Horjak i...
Več2021/2022
Šolsko tekmovanje iz znanja biologije
Šolsko tekmovanje iz znanja biologije za vse prijavljene učence, bo na temo Pajkovci potekalo 20.10.2021 od 13. do 14. ure v učilnici FKB OŠ Hruševec
Več2022/2023
Šolsko tekmovanje - biologija
19.10.2022, ob 13.00 bo v učilnici FKB potekalo šolsko tekmovanje iz znanja biologije za Proteusovo priznanje.
Več2022/2023
Šolsko tekmovanje - kemija
Dne, 16.1.2023 bo ob 13.00 potekalo šolsko tekmovanje iz znanja kemije za uvrstitev na regijsko tekmovanje iz kemije.
Več2022/2023
Lokostrelstvo, 2. šolsko tekmovanje
Šolsko tekmovanje vadbenih skupin in gostov (trening tekma)
Kdaj: ponedeljek, 30. 1. 2023, ob 9.00
Kje: OŠ Hruševec Šentjur
PROGRAM
8:30 do 9:00 PRIJAVE
9:05 do 9:10 pozdrav udeležencem
9:10 do 10:00 opis šolskega programa in lokostrelskih centrov ter podajanje lokostrelskega znanja (Luka Gjurin - LZS),
10:00 nastrelitev razdalj in poskusni streli na tekmovalne razdalje
10:30 do 10:50 odmor za malico iz nahrbtnika
10:50 streli za ogrevanje
11:00 pričetek trening t...
2023/2024
ŠPF šolsko tekmovanje
Šolsko tekmovanje Šolski plesni festival
Kdaj: petek, 19. 4. 2024, od 8.30 do 11.15
Kje: OŠ Hruševec Šentjur
Fotogalerija - šport
Košarka st. Ž, medobčinsko tekmovanje 25.10.2019
Učenke OŠ Hruševec Šentjur so na medobčinskem tekmovanju v košarki za starejše učenke, letnik 2005 in mlajše, v petek, 25. 10. 2019, osvojile 2. mesto in se uvrstile na področno tekmovanje. Medobčinske prvakinje so učenke OŠ Franja Malgaja Šentjur.
Šolo so zastopale Maruša Grubelnik, Ema Kladnik, Sara Pušnik in Klea Testaniere iz 7. a; Eva Deželak, Nika Keše, Ines Kovač in Julija Murk Hebar iz 7. b; Sanja Malinovsky iz 8. a in Alja Brumec Rataj, Aleksandra Poljšak Čander, Lara Horjak i...
VečFotogalerija - šport
Rokomet ml. M, medobčinsko tekmovanje 7.3.2019
Učenci OŠ Hruševec so na medobčinskem tekmovanju v rokometu za mlajše učence, letnik 2006 in mlajši, osvojili 1. mesto in se uvrstili na področno tekmovanje, katerega pa se zaradi pokrivanja šolskih aktivnosti niso udeležili.
VečFotogalerija - šport
ŠPF solo C, področno tekmovanje 18.4.2019
Učenke OŠ Hruševec Šentjur so ekipno osvojile 2. mesto in se uvrstile na državno tekmovanje.
Šolo so zastopale Alina Ivanuša iz 7. b, Nika Lindner in Sara Oset iz 8. a, Mastnak Izabela iz 8. b in Larisa Trupej ter Ana Ljubej iz 9. a.
VečFotogalerija - šport
Odbojka, ml. Ž, medobčinsko tekmovanje 20.3.2019
Na medobčinskem tekmovanju v odbojki za mlajše učenke, letnik 2006 in mlajše, so 20. 3. 2019 učenke OŠ Hruševec Šentjur izgubile proti OŠ Blaža Kocena Ponikva in OŠ Franja Malgaja Šentjur. Učenke, Maruša Grubelnik, Sara Pušnik in Klea Testaniere iz 6. a, Melinda Bajrić, Eva Deželak, Ines Kovač in Julija Murk Hebar iz 6. b ter Aleksandra Čander Polšak, Lara Horjak, Evelin Korez iz 7. a, so odigrale po svojih zmožnostih in športno zastopale šolo.
VečFotogalerija - šport
ŠPF produkcija, področno tekmovanje 18.4.2019
Učenke OŠ Hruševec Šentjur so s šolsko plesno produkcijo osvojile 1. mesto.
Plesalke: Ana Gajšek, Naja Horjak, Anja Špoljarič, Aleksandra Č. Polšak, Alina Ivanuša, Evelin Korez in Kaja Marš iz 7. razreda, Špela Brečko, Nika Lindner, Nuša Swenss, Maruša L. Vipotnik, Izabela Mastnak, Lara Urleb in Rebeka Virtič iz 8. razreda ter Alja Čavš, Laura Eisenkoler, Špela Horjak, Teja Kolar, Ana Ljubej, Larisa Trupej, Albina Uka, Neja Veličkovič, Laura Destovnik, Manca Gregorčič, Lara Krivec, L...
VečFotogalerija - šport
Nogomet st. M, medobčinsko tekmovanje 17.9.2019
Na medobčinskem tekmovanju v nogometu za starejše učence, letnik 2005 in mlajši, so 17. 9. 2019 učenci OŠ Hruševec Šentjur proti ekipi OŠ Planina (0 : 1) in OŠ Dramlje (po penalih 1 :1) izgubili in izpadli iz nadaljnega tekmovanja. Šolo so zastopali Patrik Brodej in Gašper Horvat iz 7. a, Jakob Fidler, Rok Majcen in Martin Šuster iz 9. a ter Luka Gunzek in Bleard Gutaj iz 9. b.
VečFotogalerija - šport
Kros, medobčinsko tekmovanje 24.9.2019
24. septembra 2019 so na medobčinskem tekmovanju v krosu na 1000 metrov učenke kot tudi učenci ekipno osvojili 2. mesto.
Posamične uvrstitve najuspešnejših tekačev OŠ Hruševec Šentjur
1. mesto: Jurij Bevc, 5. b (3,44)
2. mesto: Svit Kovač, 6. b (3,37)
2. mesto: Neža Kovač, 6. b (4,02)
2. mesto: Taja Gaberšek, 7. b (3,47)
2. mesto: Nejc Zajko, 8. b (3,24)
3. mesto: Alina Firant, 7. a (3,47)
Fotogalerija - šport
Rokomet ml. M, medobčinsko tekmovanje 7.3.2019
Učenci OŠ Hruševec so na medobčinskem tekmovanju v rokometu za mlajše učence, letnik 2006 in mlajši, osvojili 1. mesto in se uvrstili na področno tekmovanje, katerega pa se zaradi pokrivanja šolskih aktivnosti niso udeležili.
VečFotogalerija - šport
Odbojka, ml. Ž, medobčinsko tekmovanje 20.3.2019
Na medobčinskem tekmovanju v odbojki za mlajše učenke, letnik 2006 in mlajše, so 20. 3. 2019 učenke OŠ Hruševec Šentjur izgubile proti OŠ Blaža Kocena Ponikva in OŠ Franja Malgaja Šentjur. Učenke, Maruša Grubelnik, Sara Pušnik in Klea Testaniere iz 6. a, Melinda Bajrić, Eva Deželak, Ines Kovač in Julija Murk Hebar iz 6. b ter Aleksandra Čander Polšak, Lara Horjak, Evelin Korez iz 7. a, so odigrale po svojih zmožnostih in športno zastopale šolo.
VečFotogalerija - šport
ŠPF solo C, področno tekmovanje 18.4.2019
Učenke OŠ Hruševec Šentjur so ekipno osvojile 2. mesto in se uvrstile na državno tekmovanje.
Šolo so zastopale Alina Ivanuša iz 7. b, Nika Lindner in Sara Oset iz 8. a, Mastnak Izabela iz 8. b in Larisa Trupej ter Ana Ljubej iz 9. a.
VečFotogalerija - šport
ŠPF produkcija, področno tekmovanje 18.4.2019
Učenke OŠ Hruševec Šentjur so s šolsko plesno produkcijo osvojile 1. mesto.
Plesalke: Ana Gajšek, Naja Horjak, Anja Špoljarič, Aleksandra Č. Polšak, Alina Ivanuša, Evelin Korez in Kaja Marš iz 7. razreda, Špela Brečko, Nika Lindner, Nuša Swenss, Maruša L. Vipotnik, Izabela Mastnak, Lara Urleb in Rebeka Virtič iz 8. razreda ter Alja Čavš, Laura Eisenkoler, Špela Horjak, Teja Kolar, Ana Ljubej, Larisa Trupej, Albina Uka, Neja Veličkovič, Laura Destovnik, Manca Gregorčič, Lara Krivec, L...
VečFotogalerija - šport
Nogomet st. M, medobčinsko tekmovanje 17.9.2019
Na medobčinskem tekmovanju v nogometu za starejše učence, letnik 2005 in mlajši, so 17. 9. 2019 učenci OŠ Hruševec Šentjur proti ekipi OŠ Planina (0 : 1) in OŠ Dramlje (po penalih 1 :1) izgubili in izpadli iz nadaljnega tekmovanja. Šolo so zastopali Patrik Brodej in Gašper Horvat iz 7. a, Jakob Fidler, Rok Majcen in Martin Šuster iz 9. a ter Luka Gunzek in Bleard Gutaj iz 9. b.
VečFotogalerija - šport
Kros, medobčinsko tekmovanje 24.9.2019
24. septembra 2019 so na medobčinskem tekmovanju v krosu na 1000 metrov učenke kot tudi učenci ekipno osvojili 2. mesto.
Posamične uvrstitve najuspešnejših tekačev OŠ Hruševec Šentjur
1. mesto: Jurij Bevc, 5. b (3,44)
2. mesto: Svit Kovač, 6. b (3,37)
2. mesto: Neža Kovač, 6. b (4,02)
2. mesto: Taja Gaberšek, 7. b (3,47)
2. mesto: Nejc Zajko, 8. b (3,24)
3. mesto: Alina Firant, 7. a (3,47)
Fotogalerija - šport
ŠPF otvoritev, medobčinsko tekmovanje 4.4.2019
Na medobčinskem tekmovanju Šolskega plesnega festivala je nastopilo 114 učencev s štirih osnovnih šol občine Šentjur. OŠ Hruševec Šentjur je zastopalo 54 plesalk v šestih kategorijah. Vsem nastopajočim iskrene čestitke za sodelovanje in uspešen nastop.
VečFotogalerija - šport
ŠPF solo A, medobčinsko tekmovanje 4.4.2019
Uvrstitve učenk OŠ Hruševec Šentjur
Solo A (1. - 3. razred) - ZLATO za vse tekmovalke
Neja Horvat, Lina Oset, 2. a, Lina Rezar in Donatella Senica iz 2. a;
Sanja Belej in Lina Cmok iz 2. b in
Ana Hladnik, Valentina Malgaj, Julija Ramšak, Maja Knez in Enja Zupanc iz 3. b.
Fotogalerija - šport
ŠPF solo B, medobčinsko tekmovanje 4.4.2019
Uvrstitve učenk OŠ Hruševec Šentjur v kategoriji solo B (4. - 6. razred) - 30 tekmovalcev
4. mesto: Pia Raztočnik, 5. b
5. mesto: Alina Gutaj, 4. b
9. mesto: Eva Jezovšek, 5. b
9. mesto: Klea Testaniere, 6. a
11. mesto: Vita Jagodič, 4. a
15. mesto: Alja Eisenkoler, 4. a
24. mesto: Klara Brenk, 4. a
24. mesto: Gjenisa Gashi, 5. b
Fotogalerija - šport
ŠPF produkcija, medobčinsko tekmovanje 4.4.2019
Šolska plesna produkcija C (7. - 9. razred)
1. mesto: OŠ Hruševec Šentjur
7. a: Ana Gajšek, Naja Horjak in Anja Špoljarič
7. b: Aleksandra Č. Polšak, Alina Ivanuša, Evelin Korez in Kaja Marš
8. a: Špela Brečko, Nika Lindner in Nuša Swenss
8. b: Maruša L. Vipotnik, Izabela Mastnak, Lara Urleb in Rebeka Virtič
9. a: Alja Čavš, Laura Eisenkoler, Špela Horjak, Teja Kolar, Ana Ljubej, Larisa Trupej, Albina Uka in Neja Veličkovič
9. b: Laura Destovnik, Manca Gregorčič, Lara Kriv...
Fotogalerija - šport
ŠPF pari B, medobčinsko tekmovanje 4.4.2019
Pari B (4. - 6. razred)
Standardni plesi (počasni valček, tango, quickstep)
1. mesto: Mark Obreza in Klea Testaniere, 6. a
2. mesto: Tadej Mlačnik in Eva Gunzek, 6. b
3. mesto: Matej Mlačnik in Taja Gaberšek, 6. b
Latinsko ameriški plesi (samba, ča ča ča, rockn' roll)
1. mesto: Matej Mlačnik in Taja Gaberšek, 6. b
2. mesto: Mark Obreza in Klea Testaniere, 6. a
3. mesto: Tadej Mlačnik in Eva Gunzek, 6. b